Мої Закладки (0)
0 товар(ів) - 0

Покатушки на мотоциклі - це свято життя, відчуття повної свободи і чисте задоволення! Кайф від реву мотора, що йде в горизонт дороги і попутного вітру. Жага подорожі спонукає до дії: ти одягаєш мотоекіпіровку, взуттяшолом  і йдеш в гараж. Вставляєш ключ, заводиш мото, чуєш звук мотора і відчуваєш завзяте тремтіння у всьому тілі. Ловиш щастя в моменті і сенсорний кайф. Ось він справжній відпочинок!

Магія одягу для мотоциклістів

Відчуваючи кожною клітинкою свого міцного тіла матеріал байкерського мотоодягу, ти розумієш, що тобі комфортно, безпечно і - виявляється так може бути - стильно і красиво. Мотоодяг мотивує і заряджає, перетворюючи зовні і вселяючи впевненість всередині. Зняв офісний піджак, надів мотоекіпіровку - все, мізки переключилися від безлічі завдань і справ в абсолютно інший режим драйву і адреналіну.  

Байкерський костюм однозначно додасть суворості вигляду, подарує відчуття власної крутості і стрибок тестостерону. Одяг для мотоциклістів - це поєднання безпеки при їзді, комфорту і стильного зовнішнього вигляду. Від вибору мотоодягу залежить зручність під час покатушок, а також захоплені погляди оточуючих або їх відсутність.   

Є в мотоекіпіруванні певна могутність: надівши, отримуєш якусь незрозумілу суперсилу і суперздатності. Навіть в тяжкі дні, без настрою або втомившись після робочого дня, мчиш у гараж з жагою швидкості вітру. Кататися! Батарейку перезарядити! Втому як рукою зняло. Адреналін і гарний настрій забезпечено.

Шолом або портал в іншу реальність

Мотосезон для мотоцикліста проходить круто, коли у нього є улюблений байк, повний бак палива, красива дівчина і дружна компанія однодумців. І якісне екіпірування для його безпечної їзди. Зручний і забезпечуючий безпеку байкерський шолом - головний елемент екіпірування мотоцикліста, який здатний зберегти життя. Далі все залежить від байкера,  мотоцикла, стилю водіння, дружелюбності дороги і інших учасників руху. 

В холодні осінні та зимові дні настає період нудьги та простою. Чим зайнятися в цей час? Як варіант захопитися мото симуляцією, надівши vr-окуляри замість шолома, і віддаватися спогадам. До теплих днів рукою подати. Замість написаної айтішниками «матриці», знову приходить мотосезон з подорожами і покатушками. Куди захотіла твоя байкерська душа – туди і поїхав, побачив світ власними очима,  побачив реальну природу і дорогу, відчув, як молекули кисню обтікають обличчя. 

Де  можна купити?

Навіщо сидіти вдома і сумувати за літом. Можна порадувати себе, доторкнутися до мотокультурі, оновити свій мотоциклетний гардероб, якщо не встиг в сезон. В Україні мотоодяг і мотоекіпірування можна купити в онлайн-магазинах або пошукати в магазинах і шоу-румах. Можна заощадити час, якщо є можливість і провести його в мотомандруванні, посиденьках в пабі з друзями або власноруч крутячи улюблений байк в гаражі.
Приходьте в шоу-рум Custom Culture Україна на Почайні (Петрівці) в Києві!

У нашому шоу-румі зібрані кращі бренди. У нас можна підібрати мотоекіпірування практично під будь-який мотоцикл, стать, вік, вагу і переваги, придбати одяг в онлайн-магазині, замовити доставку. Вартість вас приємно здивує. 

У нас різноманітно і не нудно. Байкери люблять розповідати цікаві історії про себе і свої мотоцикли. Приходьте до нас у гості, діліться своїми історіями, досвідом, знаннями, ми допоможемо вам підібрати стильні і якісні речі. Custom Culture Україна в Києві чекає вас! 


Bikes
Our Projects