Мої Закладки (0)
0 товар(ів) - 0

Мотоцикл — це потужний транспортний засіб, придуманий людством для стрибків адреналіну в крові і емоційних поїздок, які дозволяють забути про сірі будні. Поворот ключа або натискання чарівної кнопки «Старт», улюблений звук двигуна, і вперед, назустріч пригодам. Рутина і всі проблеми залишаються далеко позаду. Екіп гідно доповнює твій образ, з тобою твої улюблені аксесуари. Краса!

Улюблені речі для настрою

Якщо ви стали адептом байкерської культури, питання самовираження для вас не другорядне. Аксесуари для одягу доповнюють образ мотоцикліста. Навіть з незначних елементів одягу байкера можна багато що дізнатися про його власника.

Бачиш кепку з мото символікою, маску із зображенням черепа, значок, інструменти на брелоку, нашивку з маркою рідного мотоцикла. І розумієш, що перед тобою справжній мотолюбитель. За видом брутального і суворого байкера часто ховається душевний чоловік з багажем байкерських байок.

Корисні мото аксесуари

Сформувати мотогардероб з потрібними аксесуарами - стає метою багатьох байкерів. Сонце, вітер, дощ, пил, комахи – часті супутники поїздок на мотоциклі. Забути про них влітку навряд чи вийде. Захиститися від них допоможуть якісні байкерські окуляри. Модний баф, маска чудово захистять від вітру, піску і холоду. Стильно, практично і красиво.

Поки ваш улюблений мотоцикл законсервований на зиму, накритий стильним чохлом і стоїть в гаражі, нагадуванням про нього послужать мото аксесуари зі шкіри: ремені, сумки, гаманці. Або брелок, чашка. Нагадають про мотоцикл і більше розкажуть про ваше захоплення.

Витратні матеріали

Байкерські речі вимагають ретельного підбору. Особливо оригінальні речі. І якість визначається кількістю проведених разом мото сезонів. Добре, якщо виробник товару дає гарантію. Купівля речей стає більш приємною.

Захист на спину, плечі, лікті, стегна, коліна, підшоломник або вітрозахисна труба для обличчя можуть служити довго. Однак все-таки з часом вимагають заміни.

Придбати фірмові мото аксесуари і потрібні витратні матеріали ви можете, відвідавши магазин мототехніки Custom Culture в Києві на Петрівці (Почайні).


Bikes
Our Projects