Мої Закладки (0)
0 товар(ів) - 0

Коли ти сідаєш на мотоцикл, ти потрапляєш у владу стихії. Вітер, сонце, дощ, пил. Потоки повітря огортають і пробуджують. Ризик, адреналін і не завжди комфортні погодні умови – обов'язкові супутники будь-якої мотоподорожі. Захист від негоди – важливий елемент, який не можна ігнорувати.

Не примха – а частина екіпірування

Купуючи основні деталі мотоодягу, початківець мотоцикліст може задатися питанням: навіщо витрачатися на рукавиці? Досвідчений байкер знає, моторукавиці - не примха, а необхідний атрибут комфортної їзди. Особливо для людини, яка недавно сіла на мотоцикл. Адже байк – це швидкість. Хоч кожен з нас впевнений у собі на всі 100%, трапляються непередбачені дії інших учасників руху, механічні несправності мотоцикла, помилки при управлінні, особливо у новачків і тільки якісне екіпірування в цьому випадку врятує від пошкоджень.  

Якісні моторукавиці зі шкіри на руках мотоцикліста – це захист від вітру, дощу, пилу, саден та подряпин. А ще - зручність і комфорт. 

Міняти, як рукавиці

Будь-який байкер мріє про нескінчений сухий і теплий сезон. Сонце і свіже повітря, чудовий настрій, пейзажі, що змінюються, пригоди і драйв. В наших широтах доводиться перечекати несприятливі для покатушок умови. Блукати в гаражі, гортати фотографії з літніх подорожей, кілька місяців ловити мототоксикоз. Однак навіть влітку доводиться кататися то у спеку, то у холод.

Теплі рукавиці виручать в холод, а легкі врятують від спеки. Літній варіант – укорочені рукавички, перфоровані, для вентиляції руки. Зима передбачає більш закриті моделі. Заклепки на зап'ясті дозволяють зручно зафіксувати аксесуар, поліпшити ізоляцію, запобігти потраплянню холодного повітря і пилу з доріг. 

Моторукавиці повинні володіти максимальною міцністю, гарним зчепленням, щільно прилягати до долоні, не створювати скутості в рухах пальців, не порушувати рухову функцію кисті. В ідеалі - мати захисні вставки для кісточок і суглобів.

Які з них твої?

Вчені і модельєри зі всього світу витратили багато годин, щоб створити нові високотехнологічні й корисні вироби, з додатковим захистом і іншими науковими наворотами. Виготовлення з різних матеріалів - шкіри, текстилю, поліестеру. Тільки б уважити бажання найвимогливіших райдерів.

Приходите в магазин «Custom Culture Ukraine» у Києві. Підберемо разом потрібний фасон, колір, розмір, бренд, аксесуари. Вибір завжди є!


Bikes
Our Projects