Мої Закладки (0)
0 товар(ів) - 0

Мото сезон буває настільки непередбачуваний в погоді, що влітку доводиться діставати осінні речі, а восени – літні. Звичайно, якщо власник байка хоче покататися у негоду, його ніщо не зупинить. Він забуде про комфорт, а високий рівень адреналіну затьмарить думки про незручності. Буває погода різко змінюється, навіть влітку. У тривалій мотопригоді шанси зустріти дощову хмару підвищуються. 

Забезпечити максимальний комфорт для тіла перебуваючи в мото поїздці – важливе завдання для мотоцикліста: передбачити зміни погодних умов і взяти з собою відповідні одяг та аксесуари. Адже важливо зберегти концентрацію і швидко реагувати на будь-яку дорожню ситуацію, незалежно від погодних негараздів. Чи то вітер, сніг, затяжний дощ або промені палючого сонця.

Стильний аксесуар – шапка

Шапка не тільки доповнює образ як стильна деталь, але і стане в нагоді при сильному вітрі і дрібному дощі. Не забувайте про важливий мото аксесуар! Також можна надіти мото кепку.

Влітку підійде легка байкерська  кепка, бавовняна бандана або бейсболка. У спекотну погоду козирок бейсболки захистить обличчя від яскравих променів і дозволить уникнути «засмаги мотоцикліста». Головне – закріпити її на голові так, щоб не злетіла.

Естетика – теж важлива

Виробники байкерської одягу пропонують універсальні і стильні речі, в яких вставши з байка можна сміливо відправитися в ресторан, на ділову зустріч або романтичне побачення. Свою любов до свободи власники мотоциклів із задоволенням демонструють сучасним стильним мотоодягом.

Знімаючи шолом, важливо зберігати акуратність. Скуйовджене волосся можна сховати під кепкою, банданою або стильною бейсболкою. Також з їх допомогою ви легко підтримайте байкерський образ, залишаючись у повсякденному одязі, без екіпірування.

Купити ідеальний головний убір для мотоцикліста ви можете, відвідавши наш магазин Custom Culture на Почайні (Петрівці) в Києві.


Bikes
Our Projects