Мої Закладки (0)
0 товар(ів) - 0

Пам'ятайте культовий тарантіновський фільм «Кримінальне чтиво» і сцену про чоппер Зеда? Якщо не дивилися – буде чим зайнятися на вихідних. Особливо цей момент, в якому Бутч екстрено залишає місто в сідлі чужого мотоцикла. Зверніть увагу: герой Брюса Уіліса в цій сцені – зовсім без захисту.

Звичайно, ніхто не чекає від Тарантіно і його фільмів дотримання правил і граничної обережності. У «Чтиві» у байкера на чопері брутальний підхід до життя, немає навіть натяку на думку про безпеку під час їзди. Відповідно, голову мотоцикліста не захищають ні відкритий шолом, ні каска, ні будь-який інший байкерський шолом. На ньому немає захисного байкерського одягу.

Безпека - перш за все

«Не будь як Бутч!». Так міг звучати слоган будь-якої соціальної кампанії по захисту життя і здоров'я байкерів, а також безпечного водіння байка. Можливо, коли-небудь таку акцію проведе мотоциклетний бренд або байкерський рух.

Ми Custom Culture Україна підтримуємо ідею безпеки на дорогах. Закликаємо їздити тільки в спеціальному мотоодягу і шоломах. Виїзд на мотоциклі без екіпірування – великий ризик і небезпека для байкера.

Байкерський мотошолом може бути красивим і надійним, може збігатися з брендом мотоцикла або бути підібраним серед безлічі інших. Спеціально для українських мотоциклістів у магазині ми зібрали велику колекцію відомих світових брендів.

Де можна купити шоломи 

Шоломи різних моделей і аксесуари для мотошоломів можна купити в Києві на Петрівці (Почайна). Консультанти магазину Custom Culture допоможуть підібрати екіпірування згідно вашим побажанням, яке підійде по розміру, кольору, стилю, бренду або вартості. Продаж шоломів також здійснюється в онлайн-магазині.

Ваш шолом повинен бути зручним, надійним, індивідуальним. Тобто відповідати фізіологічним особливостям кожного мотоцикліста.

Вибір є, залишилося визначитися

Дівчата мотоциклістки люблять красиві, яскраві і унікальні мотошоломи. Для чоловіків є чудова колекція з обробкою під шкіру, джинс, карбон. Класичні шоломи, модернові, стімпанкові, вінтажні. Модульні, інтеграли, відкриті. Denim, Hot Leathers, Indian, Victory. 

Є з чого вибрати. Ціни для різних можливостей. Приходьте, чекаємо на вас!


Bikes
Our Projects