Мої Закладки (0)
0 товар(ів) - 0

Всі знають, що найулюбленіша річ справжнього байкера – його «залізний кінь» з величезним металевим серцем. Не менш улюблений атрибут і незамінна річ в житті байкера – мотокуртка або жилет. Саме на неї мотоцикліст нашиває клубні байкерські відзнаки, пише прізвисько, дане друзями, нагороди, значки і все те, що робить мотоцикліста байкером.  

В залежності від погоди і персонального стилю учасники моторуху віддають перевагу курткам з щільної тканини, стильним шкіряним жилетам. Дуже часто байкерські мотокурки підбирають під бренд мотоцикла, цілеспрямовано приходять в магазин, шукають звичний мерч, дивляться бренди, які підходять під стиль і за ціною.

Свято смаку і стилю

Серед вас точно ще залишилися ті, хто проїжджав сотні миль по Україні або прочісував Київ, щоб купити жадані шкіряні мотокуртки і жилети, зручне взуття , надійний шолом, якісний одяг, стильні аксесуари. 

Мотоцикліст радів, як дитина, коли друзі привозили хорошу брендовану річ з-за кордону. З країн, де байкерський рух більш численний, давно користується величезною повагою. Полягає у великій пошані,  і вже встигло обрости віковими традиціями, коли куртка переходить від батька до сина, як обладунки лицаря передаються у спадок. 

Зараз для мотоцикліста настав справжній байкерське свято життя, мотоциклетний рай. У шоу-румах, магазинах, на онлайн-ресурсах можна знайти все, що душа бажає і потребує. 

Місце повного щастя

Не потрібно навіть виходити з дому, якщо у вас є нормальний wi-fi або стерпний мобільний інтернет, можна в кілька кліків знайти і придбати потрібний одяг, взуття або аксесуар. Наприклад, на нашому сайті. Тут є майже все для мотоцикліста. 

Приміряти і отримати вичерпну консультацію фахівців можна в нашому шоу-румі Custom Culture Україна на Петрівці (Почайна). Чекаємо на вас!


Bikes
Our Projects