Мої Закладки (0)
0 товар(ів) - 0

Захоплення мотоциклом може надати звичайним речам зовсім новий зміст. Вийшов з дому в футболці і джинсах - стиль casual. Відкрив двері гаража, сів на байк, накинув косуху, і твій одяг звичайна стає байкерською. Зайшов у гараж в простій футболці – вийшов у футболці мотоцикліста. Ось такі зміни в стилі байкера.

Не просто річ

Однак такі перевтілення діють лише на відстані кількох метрів від мотоцикла. Одяг стає звичайним, ви вже мало схожі на байкера. Мінус брутальність, менше харизми. А все одно хочеться, щоб дівчата в пабі голову згорнули. Або запам'ятатися особливо стильними речами в байкерській тусовці.Не носити ж з собою шолом, байкерську куртку або мотоодяг? 

Зрозуміло, що справжнього байкера впізнають і по ході. Однак посилити образ може крутий байкерський прикид. Популярні бренди модного одягу допоможуть вигідно самовиразитися в байкерському середовищі.

Чого хочуть райдери

До мотофутболок у мотоциклістів досить зрозумілі вимоги. Сидить щільно, але не тисне. Облягає, охолоджує, відводить піт і вологу, швидко сохне, не бовтається на вітрі. Зручно одягати не тільки під мотоекіпірування. Комфортні відчуття під час і після поїздки. 

Виробники одягу також подбали про комфорт і красу мотоледі. Модний фасон і популярні кольори мотофутболок чудово поєднуються з джинсами, штанами, мотоекіпіруванням. І будуть актуальними в повсякденному житті.

Знову ж таки, в поза сезоном, поки мотоцикл стоїть в гаражі, байкерська футболка приємно нагадує про улюблену марку байка, недавні мото подорожі, пережиті відчуття нескінченної свободи під час їзди і наступаючий новий сезон. 

Де придбати байкерські футболки?

Мотофутболки з коротким або довгим рукавом можна купити в магазині Custom Culture в Києві на Петрівці (Почайні). Приходьте!


Bikes
Our Projects