Мої Закладки (0)
0 товар(ів) - 0

Життя сучасного мотоцикліста без мотобілизни була б однозначно менш комфортною. Приставка мото не наділяє прості повсякденні речі надприродними здібностями. Але життя і байкерські подорожі з ними стають більш зручними.

Сучасна термобілизна мотоцикліста зазнала колосальну технологічну еволюцію. З ростом швидкості і адреналіну запит на створення якісних термо матеріалів зріс. Для виробництва сучасних тканин використовують «дихаючі» матеріали. В ідеалі – в такій білизні не жарко і не холодно. У ній не буде занадто спектно або холодно.

Як стати термонезалежним?

Байкерів вважають за замовчуванням брутальними, загартованими з пелюшок, міцними, витривалими людьми. Тому початківці райдери вирішують питання комфорту звичайною футболкою. З кожним новим кілометром дороги приходить досвід. І з цього моменту прийняття починається пошук правильної мотобілизни.

Після багатогодинної їзди в спеку чи в холод приємно вибиратися з мотоциклетного екіпірування сухим. Гарна білизна означає не розплавитися, стоячи в міському заторі в спеку, і не покритися льодом вночі на трасі.

Білизна, яка тримає своє слово

Функціональність і високотехнологічність тканин термобілизни за рахунок повітряного прошарку, дозволяє зберігати стабільно приємну температуру при різній погоді. Чудово відводить вологу і не вбирає її. Шкіра завжди залишається сухою, організму не потрібно витрачати енергію на підігрів або охолодження тіла. 

Ідеально, якщо у байкера є кілька комплектів білизни, розрахованих на зиму і на літній час. Не важливо, яку погоду прогнозують синоптики. Зібралися в тривалу поїздку - одягайтеся правильно. І тоді ваше тіло не буде трясти від холоду або страждати від страшної спеки.

Шукайте термобілизну? Приходьте в шоурум Custom Culture на Почайні (Петрівка).


Bikes
Our Projects