0
0

Про компанію Custom Culture

Про компанію Custom Culture

Компанія Custom Culture Ukraine ® (ССU) це офіційний дистриб’ютор та авторизований дилер авторських мотоциклів, комплектуючих та аксесуарів найкращих американських мото брендів.
ССU представляє на українському ринку ексклюзивні мотоцикли, мото-одяг та мото-аксесуари, а також надає послуги із сервісного обслуговування, ексклюзивного тюнінга та збирання мотоциклів класу «люкс», та цілодобову службу техдопомоги на дорозі.
 

Мета

Головна мета нашої компанії це розвиток ринку luxury мото в Україні, надання якісних послуг з їх сервісного обслуговування.

Місія

Задовольняти інтереси любителів ексклюзивних мотоциклів та аксесуарів.

Цінності

Компетентність. Створюючи нашу команду, ми вибирали професіоналів з незамінним досвідом, справжніх фанатів своєї справи, повних ентузіазму та наснаги для втілення будь-якої мото-мрії у життя.
Якість. Являючись офіційними дилерами всесвітньо відомих брендів — компанія Custom Сulture Ukraine надає гарантії виробників.
Безпека. Спеціалісти нашого сервісу несуть відповідальність за експлуатаційні функції мотоциклів, забезпечуючи вашу безпеку в дорозі.
 
Компанія складається з двох підрозділів: салона-магазина та сервісної майстерні (CCU Workshop). Детальну інформацію про послуги, роботу та асортимент ви знайдете у відповідних розділах сайта.
Наші клієнти стають нашими друзями, для чого було створено закритий клуб мото-любителів, в програмі якого зустрічі, заходи та мото-мандрівки. Слідкуйте за анонсами заходів.

Продаж мотоциклів
Одяг та аксесуари
Наші роботи