0
0

Сорочка безумовно не має відношення до безпеки і точно не захистить мотоцикліста так добре як шолом, щільна куртка та екіпірування в момент, коли дорога випробує на міцність. Однак, як же без неї? Зручний елемент гардеробу тільки доповнює мужній образ справжнього байкера.

Ближче до тіла

Вирушаючи в далеку подорож, на покатушки з друзями хочеться відчувати себе комфортно. В тривалих переїздах одяг для байкера може забезпечити зручність в різних погодних умовах: захистити від вітру, врятувати від дощу або забезпечити терморегуляцію. 

Всім хочеться відчувати легкість, ширяти на мотоциклі, долаючи опір повітря. Без шкоди практичності. Байкерська сорочка повинна володіти якісними характеристиками: бути «дихаючою», якщо це літо і на вулиці спека, забезпечити вітро - і вологостійкість, якщо це більш холодна пора року. А також вдало поєднуватися з шкіряною курткою або джинсовим жилетом.

Жіночий варіант

Тихо і непомітно, виключно чоловічий вид мотоциклетного одягу перекочував в жіночий гардероб. І зараз все частіше мотоледі використовують ці елементи у своїй екіпіровці. 

Адже навіть перебуваючи на мотоциклі, який незмінно надає водієві брутальності, жінка завжди залишається жінкою. Мотоцикл прийме її в будь-яку погоду, в будь-якому стилі, в будь-якому одязі. І не важливо, за кермом вона або обвиває руками пояс свого чоловіка.

Де придбати свою улюблену річ?

Підбір одягу займає час. Тривалий шопінг – більше полюбляють жінки, і навряд чи полюблять чоловіки. От би в гаражі посидіти, поколупатися в моторі, покататися, а не ходити по магазинах і вивчати асортимент і вартість потрібних речей.

Займайтеся тим, чим подобається! Підібрати байкерську сорочку можна в нашому магазині. Наші консультанти точно знають всі останні тенденції і технологічні розробки в цій області, і з задоволенням підкажуть, що потрібно надіти, щоб катати «в ногу з часом».

Шукайте шоу-рум Custom Culture в Києві на Петрівці (Почайні). Тут є ексклюзив і оптимальні ціни. Завітайте до нас!


Продаж мотоциклів
Одяг та аксесуари
Наші роботи