0
0

Команда Custom Culture Ukraine

Компанія CCU була створена щирими фанатами мотокультури. Для кожного члена команди — це, перш за все, улюблена справа. Отже, знайомтесь:

Ігор Прінус

Він же Містер, — рідкісний, універсальний байкер: любитель чопперів та спортивних мотоциклів. З його легкої руки був створений цей бізнес. Хоча для нього це більше хобі, захоплення, ніж робота. Займає активну життєву позицію, захоплюється багатьма видами спорту: хокей, теніс, футбол, волейбол. Любить корисну їжу, гучні компанії, сигари та мулаток.

Марія

Наш продавець-консультант. Займає активну життєву позицію, для неї робота, це не тільки засіб заробітку, але й улюблена справа. Вміло орієнтується в нашому асортименті, допомагаючи клієнтам підібрати ідеальний екіп. Мама двох діток, поза роботою встигає займатись виробництвом hand-made дрібничок, мандрувати, захоплюється фітнесом, рибалкою та відпочинком з палатками.

Юрій

Зовнішність Юрія працює на нього: дужий, впевнений байкер, в нас він консультант-продавець. Зустріне, розкаже, покаже, допоможе порівняти. Юра майстер спорту з пауерліфтингу, але фізична сила не єдина його перевага. В минулому економіст, в якийсь момент він вирішив кардинально змінити професію. І правильно зробив, інакше, де б ми шукали такого консультанта.

Тетяна

Менеджер із зовнішньоекономічної діяльності. У роботі часто буває сувора та серйозна. Дуже відповідальна, любить, коли все чітко структуровано. Володіє англійською та є нашим "зв’язковим" із заокеанськими партнерами. Любить мандрувати Україною автомобілем.

Любов

Наша вкрай відповідальна, моторна, багатофункціональна фінансистка. До того ж вона уважна та скрупульозна - 5 в одному :) У вільний час – активна громадська діячка, відзначена нагородою мера за прагнення зробити життя міста кращим.

Павло

У Павла творча, цікава та незвичайна професія — він майстер з фарбування та художник-аерограф. Після створення нашої власної фарбувальної камери в майстерні, він став незамінною складовою нашої команди. Його роботи не схожі одна на одну. Йому притаманне тонке відчуття гумору – постійно шуткує, чим підіймає усім настрій впродовж робочого дня.

Олексій

Наш відповідальний та досвідчений співробітник мото майстерні. Свій досвід набував багато років, працюючи на сервісі BMW. Захоплюється стрільбою з блочного лука. Знає про мотоцикли ВСЕ!!!

Тарас

Співробітник майстерні. Захоплюється мотоциклами з дитинства. Нам з Тарасом значно пощастило :) Окрім його значного досвіду, який він набув працюючи майже 10 років на Suzuki, щирої та справжньої любові до мотоциклів, він виявився ще й фанатом фотографії, що дарує нам більше професійних знімків робіт у майстерні та наших незрівнянних байків.

Дмитро

Молодий та перспективний менеджер з розвитку бренда Indian, а також секретар клубу власників Indian та Victory. Отримавши освіту та досвід роботи в Європі, Дмитро повернувся на батьківщину розвивати вітчизняний мото бізнес. Має стратегічне мислення, захоплюється фотографією, ну і звичайно ж, любить мото мандрівки.

Павло

Павло «Фенікс» - майстер-реставратор. Захоплений ретро-романтик, що перетворив хобі своєї юності на основну професію. Кропітко та вкрай обережно воскрешає зношену часом техніку до стану «тільки-но с заводу». Його хобі – колекціонування вінтажних мотоциклів та мототуризм.

«Заводи випускають мотоцикли, життя їх вбиває, а я їх воскрешаю.» — Павло

Продаж мотоциклів
Одяг та аксесуари
Наші роботи