0
0

AFFLICTION

Компанія «Affliction» була заснована в Лос-Анджелесі 2005 році. Завдяки унікальному стилю та найвищій якості, бренд одразу ж став популярним серед відомих людей в США. Affliction співпрацює із зірками рок-н-роллу, байк-культури та спорту, серед яких Оззі Осборн, Ренді Кутюр, Сільвестр Сталонне, Кевін Костнер, Сандра Баллок, Джейсон Стетем, Дуейн Джонсон, група Linkin Park та багато інших.

Для деяких з них компанія запустила іменні лінійки футболок: Ozzy Osbourne, Cain Velasquez.

Affliction втілює нестримний дух нашого покоління Девіз цього бренду — «Live Fast» — Живи на повну, насолоджуйся кожним моментом!

Стиль Affliction відображає прагнення дизайнерів компанії створювати унікальні, неповторні речі. Кожен принт малюється художником вручну, а потім наноситься на тканину на кшталт того, як авторське татуювання наноситься на шкіру — «тільки один раз і тільки для мене». Потім відбувається високоякісний багатошаровий друк та цілий перелік новітніх примочок для обробки тканини: зістарювання, кислатні ванни, розірвання горловини вручну і т.д. І все для того, щоб кожна річ відрізнялась, як відрізняються відбитки пальців. Щоб, придбавши та надівши одяг від Affliction, клієнт одразу почувався, ніби у своїй улюбленій, багато разів випраній та «заношеній до дірок» майці, а справжні американські джинси Affliction моментально стали його «другою шкірою».

Продаж мотоциклів
Одяг та аксесуари
Наші роботи