0
0

Biker Jeans

Компанія Biker Jeans з'явилась як проект компанії Neofabrics Weaving Company, яка з 1997 року є виробником тканин високої моди в Туреччині.

Більш ніж 20-річний досвід роботи в текстильній промисловості та пристрасть власника компанії до мотоциклів поєдналися в унікальному дизайні мотоциклетного одягу.

Компанія виготовляє товари у власному невеликому виробничому цеху, таким чином контролюючи кожен етап виробництва та досягаючи найкращої якості та досконалості. Тестування та сертифікацію товари проходять в провідних інституціях Італії, Німеччини, Великобританії та Туреччини.

Філософія Biker Jeans полягає в поєднанні моди та безпеки для байкерів. Тому інновації та модні тренди завжди відстежуються, що дозволяє виробляти найкращий одяг для мотоциклістів на кожен день.

Продукція компанії задовольнить як потребу в захисті, так і потребу виглядати модно. Їздові джинси виготовлені з інноваційних тканин для найкращого захисту, але виглядають як звичайні джинси.

Місія Biker Jeans полягає в тому, щоб створити світовий бренд в області мотоциклетного одягу завдяки наполегливій праці, увазі до потреб і відгуків клієнтів та гарантії вдоволення клієнтів.

Продаж мотоциклів
Одяг та аксесуари
Наші роботи