0
0

MATCHLESS

Matchless London – одне з найстаріших імен британського мотопрому. Генрі Герберт Коллер почав виготовляти велосипеди під маркою Matchless в 1878 році. Коли до бізнесу долучились двоє старших синів Генрі – також Генрі та Чарлі – фірма стала називатись відповідно до традицій того часу «Г.Коллер та сини» (H Collier & Sons).

Перший свій мотоцикл Коллери створили в 1899 році та в 1901 році почали їх комерційний випуск. Звичайно, випуск мотоциклів був пов’язаний з пристрастю до перегонів. На перших в історії перегонах TT на острові Мен в 1907 році переміг Чарлі Коллер на 432cc Matchless. У 1908 році він став другим, в 1909 році перемогу святкував його брат Генрі, а у 1910 році Чарлі повторив свій успіх.

Спочатку на свої мотоцикли Коллери ставили двигуни інших виробників — MMC, Antoine, JAP та White & Рорре, De Dion. А вже з 1925 року двигуни сторонніх виробників були витіснені двигунами власного виробництва Matchless.
В 1931 році Matchless придбав другу культову марку англійського мотопрому — AJS. Після придбання в 1937 році відомої нам марки Sunbeam, компанія Matchless Motor Cycles була перейменована у АМС, що значило — Amalgamated Motor Cycles Ltd. Роком пізніше, зі збереження абревіатури, змінилась назва на Associated Motor Cycles. Також були поглинуті такі компанії як Norton, James, Francis-Barnett. У 1943 році Sunbeam було продано компанії BSA.
За часів Другої Світової війни для армії була розроблена та випущена модель Matchless G3L, яка вперше була обладнана передньою телескопічною вилкою. Загалом під час війни було випущено близько 80 000 Matchless G3L. Це вдвічі перевищує випуск військових Triumph 3HW.
З 2013 року компанія почала виробляти одяг для байкерів, який користується шаленим попитом серед зірок шоу бізнесу та Голлівуду, любителів байків і не тільки. Відомі вироби вже встигли засвітитись у світових прем'єрах, наприклад: «Термінатор», «Зоряні війни», «Спектр 007».
Раді представити Вам цей бренд в Україні!

Продаж мотоциклів
Одяг та аксесуари
Наші роботи