0
0

ROKKER

В компанії THE ROKKER COMPANY впевнені, що пристрасть до мотоциклів є невід’ємною від стилю, а лише при сильному переконанні можна створити унікальні речі, що можуть витримати перевірку часом. В цьому відношенні продукція компанії THE ROKKER COMPANY унікальна, так як засновники компанії розуміють, що відчуття свободи полягає не тільки у безпеці та комфорті поїздки на мотоциклі, але й чудовому вигляді мотоцикліста протягом всього дня.

Компанія безкомпромісна стосовно поєднання найвищої якості та естетичності матеріалів. Для цього у виробництві використовуються високоякісні інноваційні тканини компанії Schoeller®, які забезпечують найкращий захист.

При поїздці мотоциклом або будь-якій іншій активній діяльності на відкритому повітрі людина піддається впливу різних погодних умов та фізичного навантаження. Унікальна мембрана c_change™ виробництва компанії Schoeller® реагує на температурні коливання та фізичну активність. Якщо в результаті підвищеної температури повітря або тіла людини починає збільшуватись потовиділення, структура мембрани розширюється та пропускає тепло і вологу назовні. Але як тільки температура тіла спадає, структура мембрани знову скорочується, утримуючи всередині тепло та захищаючи від холоду. Крім того, мембрана c_change™ вітро- та водонепроникна, що забезпечує захист в будь-яку погоду.

Лозунг компанії «свобода в будь-якій життєвій ситуації».

Продаж мотоциклів
Одяг та аксесуари
Наші роботи