0
0

Сервісне обслуговування

12_work

cc_workshop
Невід’ємною частиною послуг, що надає Custom Culture, є технічне обслуговування, ремонт та забезпечення проданою техніки оригінальними запчастинами, витратними матеріалами та аксесуарами.
Станція технічного обслуговування відповідає усім вимогам та світовим стандартам як у відношенні наявності необхідного обладнання, так і в кваліфікації персоналу.

Обслуговування мотоциклів в мотомайстерні

Custom Culture Workshop надає послуги з діагностики, обслуговуванню, ремонту та тюнінгу мотоциклів, надає технічну допомогу в дорозі, маючи все необхідне для евакуації мотоцикла.

Своєчасне проходження технічного обслуговування це, в першу чергу, запорука вашої безпеки. З метою її забезпечення, а також для бездоганної роботи вашого мотоциклу, ми радимо не зневажати рекомендованим виробником регламентним обслуговуванням.

Не забувайте, станція з ремонту мототехніки це велика рідкість на трасі. Тому перед подорожжю на великі відстані ми рекомендуємо нашим клієнтам провести техогляд. Плануючи мото-подорожі для нашого клубу, разом з мотоциклістами ми відправляємо мікроавтобус з командою технічного персоналу, аби жодна випадкова поломка або несправність не змогла зіпсувати ваш настрій та відпочинок.

Ремонт мотоциклів

Наші спеціалісти використовують найновіші технології, обладнання, сертифіковані деталі, найкращі мастила та засоби догляду, що не раз були перевірені у справі. Майстерня обладнана власною камерою для фарбування та пропонує послуги майстрів аерографії. Ми надаємо гарантію виробника на усі деталі, а також на усі виконані роботи з ремонту та обслуговування.

Спеціалісти нашого сервісу несуть відповідальність за експлуатаційні функції мотоциклів, забезпечуючи вашу безпеку в дорозі. Створюючи нашу команду, ми обирали професіоналів з незамінним досвідом, справжніх фанатів своєї справи, повних ентузіазму та сил для втілення в життя будь-якої мото-мрії.

Welcome to Custom Culture Workshop!

+38 (044) 498–29–27
Продаж мотоциклів
Одяг та аксесуари
Наші роботи