0
0
Indian Chieftain

Indian Chieftain

від 100 $ доба

Модель мотоцикла Indian® Chieftain™ 2014 року гармонійно поєднує в собі класику та інновації майбутн..
Детальніше
Honda Goldwing Trike

Honda Goldwing Trike

від 100 $ доба

Триколісний мотоцикл Honda цієї моделі – це оптимальній вибір для тих користувачів, які обожнюють ст..
Детальніше

Є речі, про які мрієш усе життя, але придбати їх не дають різні побоювання або високі ціни. До таких речей належить, наприклад, купівля мотоциклу. Однак, не слід зневірюватись. Відмінна альтернатива – можливість скористатись байком одного з легендарних та улюблених брендів в прокат. В Україні є декілька компаній, які пропонують такі послуги. Одна з них — Custom Culture в Києві.


АКТУАЛЬНі ПРопозиції CUSTOM CULTURE

Custom Culture — не тільки салон оригінальних американських мотоциклів, але й спеціалізована СТО з ремонту мототехніки, а головне — офіційний представник відомого бренду Indian. Тут можна придбати популярні моделі мото, а можна взяти їх в оренду на декілька діб, аби на собі відчути їх потужність та комфорт. На сьогодні компанія пропонує різні за дизайном та характеристикам мотоцикли, серед яких — як унікальні авторські кастоми, так і відомі серійні бренди.

Indian Chieftain — мотоцикл легендарного бренду Indian поєднує в собі класичний дизайн та інноваційні технології. Від $100 на добу.

Honda Goldwing Trike — крутий трицикл для тих, хто переймається за безпеку. Триколісний байк стійкий, комфортний та вражає своїми технічними характеристиками. Від $100 на добу.

Harley-Davidson Road King — модель, яку випустили в обмеженій кількості до ювілею легендарного бренду. Від $95 на добу.


Для того, щоб орендувати мотоцикл, необхідно відповідати декільком нескладним вимогам: бути старше 25 років, мати права категорії А та досвід водіння не менше 2 років. Крім того, знадобиться внести заставу від $1000 до $1500. Максимальний пробіг в орендний період на має перевищувати 300 км/день.


ЧоМУ варто скористатись ПРОКАТОМ

Мотобайк напрокат — чудове рішення для багатьох ситуацій. Це шанс виконати давню мрію та випробувати в русі крутий мотоцикл, не завжди доступний для покупки. Можна відправитись у мотоподорож, не переживаючи про подальше зберігання, заміну деталей та експлуатацію. Є варіант спробувати усі представлені в шоу-румі байки та вибрати свого фаворита. І мото – чудовий вихід, коли необхідно одноразово терміново кудись дістатись.

Крім того, в салоні можна орендувати мототехніку на виставки, промо-акції, фотосесії, зйомки фільмів та відеороликів.


Переваги оРЕНДи В CUSTOM CULTURE

Є великий вибір моделей, а також інші плюси:

  • доступні ціни;
  • легкість оформлення;
  • зниження вартості від 8 та більше днів.

Для постійних клієнтів діють знижки та спеціальні пропозиції.
Зв’язатися з нами

Продаж мотоциклів
Одяг та аксесуари
Наші роботи